Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jesteś tutaj: Start Domena hr

Domena hr

.hr Domena narodowa – Chorwacja
Strona internetowa: www.dns.hr

Domena .hr będzie idealnym wyborem dla mieszkańców Chorwacji, chcących tworzyć własną stronę internetową w języku chorwackim lub osób prowadzących działalność gospodarczą w tym kraju.
Dołącz do grona posiadaczy domen .hr!

www.

.hr

Wymagania dotyczące rejestracji:Domeny .hr są dostępne do rejestracji dla osób fizycznych mieszkających na terytorium Chorwacji oraz firm mających siedzibę na terenie dowolnego kraju w Unii Europejskiej z ważnym numerem EU VAT.

Ważność nr EU VAT można zweryfikować pod adresem:
http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vatRequest.html

Firmy posiadające EU VAT mogą zarejestrować do 10 domen.

Dla firm spoza Unii Europejskiej jest wymagana usługa Lokalnej Reprezentacji („Local Presence”) - autoryzowanego kontaktu na terytorium Chorwacji, który jest zgodny z wymogami rejestru. Nazwa domeny musi jednoznacznie nawiązywać do nazwy firmy, na którą będzie zarejestrowana domena. Dodatkowo musi ona być używana wyłącznie do celów, dla których została zarejestrowana.

Osoby fizyczne mogą zarejestrować tylko jedną domenę .hr, której nazwa odpowiada imieniu, bądź nazwisku wnioskodawcy. Wnioskodawca musi być obywatelem Chorwacji lub musi być zameldowany na terenie tego państwa (wymagana jest kopia dowodu osobistego lub paszportu). Osoby nie spełniające tych warunków będą musiały skorzystać z usługi Lokalnej Reprezentacji.

Rejestracja domeny .hr wymaga potwierdzenia. Proces zostaje zakończony po wejściu w link nadesłany na adres mailowy, który został podany podczas rejestracji.

Warunki rejestracji domen .hr:
https://www.dns.hr/portal/files/registrars/Ugovor_registrari_final-com_sek.pdf
Czas oczekiwania na rejestrację:Do 10 dni roboczych od momentu złożenia kompletnego zamówienia.
Okres rejestracji:1 rok
Przedłużenie:Ewentualna rezygnacja z przedłużenia domeny powinna być zgłoszona najpóźniej na 35 dni przed jej wygaśnięciem.
Informacje dotyczące transferu:Proces transferu domeny .hr trwa do 10 dni roboczych od momentu złożenia kompletnego zamówienia. Abonent musi potwierdzić transfer domeny. Rejestr w tym celu wysyła email na adres podany w bazie whois dla danej domeny z prośbą o potwierdzenie.
Usługa reprezentacji lokalnej:Niedostępna
Domena w wersji IDN:Nieobsługiwane
(w nazwie domeny nie będą się mogły znaleźć narodowe znaki diakrytyczne)
Cena rejestracji:469.00 PLN netto
Cena przedłużenia:469.00 PLN netto

If you are junk mailer mail to: bofh@active24.pl