Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jesteś tutaj: Start Domena sk

Domena sk

.sk Domena narodowa – Słowacja
Strona internetowa: www.sk-nic.sk

Domena .sk będzie idealnym wyborem dla osób chcących stworzyć stronę internetową w języku słowackim lub prowadzących działalność gospodarczą na Słowacji.
Dołącz do grona posiadaczy domen .sk!

www.

.sk

Wymagania dotyczące rejestracji:Domeny .sk mogą być rejestrowane przez obywateli Słowacji lub podmioty gospodarcze zarejestrowane na terytorium Słowacji.
Dla osób oraz firm nie spełniających powyższych warunków zapewniamy usługę reprezentacji lokalnej („local presence”) - autoryzowanego kontaktu na terytorium Słowacji, który jest zgodny z wymogami rejestru. Koszt usługi jest wliczony w cenę rejestracji domeny.

Firmy rejestrujące domenę .sk są zobowiązane do podania numeru rejestracyjnego firmy, natomiast osoby fizyczne - numeru PESEL.

Warunki rejestracji i utrzymania domen .sk (strona w języku słowackim):
https://www.sk-nic.sk/kontakty/pravidla.18.8.2004.jsp
Dokumenty wymagane przy rejestracji:Przed przystąpieniem do rejestracji podmioty chcące skorzystać z Przedstawicielstwa Lokalnego proszone są o wypełnienie zgody na warunki usługi:
https://portal.ascio.com/productdb/q.aspx?downloadFile=SK_LPConsent_1.pdf
Czas oczekiwania na rejestrację:Do 10 dni roboczych od momentu złożenia kompletnego zamówienia.
Okres rejestracji:1 rok
Przedłużenie:Ewentualna rezygnacja z przedłużenia domeny powinna być zgłoszona najpóźniej na 35 dni przed jej wygaśnięciem.
Informacje dotyczące transferu:Proces transferu domeny .sk trwa do 10 dni roboczych od momentu złożenia kompletnego zamówienia.
Po zainicjowaniu procesu wygenerowany zostaje uwierzytelniający dokument, który musi zostać podpisany przez rejestrującego. Jeżeli podczas transferu zmieniają się dane abonenta, dokument ten musi zostać poświadczony notarialnie. Oryginał musi dojść w ciągu 10 dni roboczych do SK-NIC - narodowego rejestratora nazw domen .sk. W przeciwnym razie zamówienie zostanie usunięte.
Usługa reprezentacji lokalnej:Dostępna
Wymogi dotyczące serwerów DNS:Przed rejestracją domeny należy sprawdzić poprawność konfiguracji serwerów DNS.
Domena w wersji IDN:Nieobsługiwane
(w nazwie domeny nie będą się mogły znaleźć narodowe znaki diakrytyczne)
Cena rejestracji:129.00 PLN netto
Cena przedłużenia:129.00 PLN netto

If you are junk mailer mail to: bofh@active24.pl