Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jesteś tutaj: Start Domena webcam

Domena webcam

.webcam Nowa domena globalna
Strona internetowa: www.nic.webcam

Kamery internetowe pozwalają użytkownikom na prowadzenie interakcji w czasie rzeczywistym. Dzięki rozwojowi technologii dostępne są nie tylko w komputerach, ale i tabletach oraz telefonach, przez co mogą być używane w każdym miejscu na świecie.
Domeny .webcam umożliwiają stworzenie w sieci miejsca dla osób i firm, których działalność związana jest z kamerami internetowymi – zarówno z ich użytkowaniem, jak i sprzedażą sprzętu oraz oprogramowania.

www.

.webcam

Wymagania dotyczące rejestracji:Domeny .webcam mogą być rejestrowane przez wszystkie zainteresowane osoby i podmioty gospodarcze.

Zasady rejestracji i utrzymania domen:
http://nic.webcam/policies
Okres rejestracji:1 rok
Przedłużenie:Ewentualna rezygnacja z przedłużenia domeny powinna być zgłoszona najpóźniej na 35 dni przed jej wygaśnięciem.
Informacje dotyczące transferu:Transfer domeny .webcam nie jest możliwy przez pierwsze 60 dni od momentu rejestracji lub poprzedniego przetransferowania.

Konieczne jest podanie kodu autoryzacyjnego, który wydawany jest przez aktualnego rejestratora.

Warunki transferu domen:
https://www.icann.org/resources/pages/policy-transfers-2014-07-02-en
Domena w wersji IDN:Nieobsługiwane
(w nazwie domeny nie będą się mogły znaleźć narodowe znaki diakrytyczne)
Cena rejestracji:119.00 PLN netto
Cena przedłużenia:119.00 PLN netto

If you are junk mailer mail to: bofh@active24.pl