Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jesteś tutaj: Start O firmieVisma

Visma

Firma Visma powstała w 1996 roku w wyniku połączenia firm Multi SOFT, SpecTec i Dovre Informaiton systems. Od tego czasu Visma nabyła szereg firm w Skandynawii, co uczyniło ją jednym z największych firm oferujących oprogramowanie dla firm księgowych w Norwegii.

Visma czyni biznes bardziej efektywnym poprzez dostarczenie usług hostingowych, oprogramowanie oraz usługi outsourcingowe związane z IT. Zapewnia uproszczenie i automatyzację procesów biznesowych w sektorze prywatnym i publicznym. Ponad 340.000 Klientów w Europie Północnej używa produktów i usług oferowanych przez Visma, ponadto 300.000 Klientów korzysta z usług hostingowych oferowanych przez Active 24 - partnera hostingowego Visma.

Visma składa się z kilku podmiotów prawnych, grupa składa się z sześciu dywizji: Visma BPO Accounting and Payroll, Visma Software, Visma Commerce Solutions, Visma Visma Retail and Consulting oraz Visma Hosting.

Obszary działalności Visma:

Software

Dostarcza specjalistyczne oprogramowanie oraz usługi w chmurze w ramach planowania zasobów przedsiębiorstwa, fakturowanie, zarządzanie projektami, buiness inteligence, CRM, HRM.

Business Process Outsourcing

Zapewnia outsourcing w księgowości, płacach, finansach a także doradztwo prawne i wsparcie rekrutacji.

Commerce Solutions

Oferuje usługi i rozwiązania w ramach zamówień publicznych i administracji, w tym systemów zamówień, zarządzanie zamówieniami, usługami przetargowymi, płatnościami i windykacją.

Retail IT

Oferuje sprzedawcom kompletny zestaw oprogramowania, usług i sprzętu włączając w to w pełni zintegrowane terminale do punktów sprzedaży (POS) i urządzenia mobilne dla pracowników. Rozwiązania Visma pozwalają również na zautomatyzowanie logistyki i zarządzanie łańcuchem dostaw.

Consulting

Zapewnia wartość dodaną rozwiązań IT do sektora publicznego, firm ubezpieczeniowych i towarzystw emerytalnych oraz wybranych przedsiębiorstw w sektorze prywatnym w całej Skandynawii. Nasz dział IT Consulting specjalizuje się w automatyzacji, integracji i rozwiązań.


If you are junk mailer mail to: bofh@active24.pl