Archiwum promocji

Nazwa promocji Opis Regulamin

TANIE DOMENY, UTRZYMANIE ZA PÓŁ CENY II

Bez względu na to czy chcesz zarejestrować nową domenę czy już posiadasz zarejestrowaną domenę. Ta oferta dotyczy właśnie Ciebie! Zarejestruj nową domenę za niewielkie pieniądze lub tanio przedłuż ważność swojej domeny, która została wcześniej zakupiona u innego usługodawcy. Promocja jest ważna do odwołania.

link

Serwer za 1 PLN z domeną .eu

link

Regulamin usługi VPS

Serwery VPS – bogata i kompleksowa oferta dla wymagających Klientów. Oferujemy serwery VPS (ang. Virtual Private Server), a co ważniejsze, swobodę w ich konfiguracji! Zapewniamy wsparcie techniczne 24/7/365, konkurencyjną cenę oraz możliwość dokupienia poczty w pakiecie. Oferta jest ważna od 2010-11-01

link

Make MORE websites,
not war

Kontynuujemy „Make websites, not war”, jeszcze bardziej obniżając ceny, aby każdy mógł stworzyć stronę www według własnych potrzeb, możliwości i upodobań!

link

Dożywotni hosting

Zapadł wyrok. Konkurencja nie ma szans. Kup domenę z hostingiem w promocyjnej cenie. Dożywotnio.

dożywotni hosting
dożywotni hosting+MySql

Serwer za darmo 200 MB

Rozpoczynamy promocję „Serwer za darmo!” 100 MB na www i 100 MB na pocztę, kup domenę globalną!

link

Zanim kupisz, przetestuj!

Przez 14 dni testów możesz sprawdzać atrakcyjność wybranej domeny. DNT wystartowało – spiesz się, bo testowanie działa na zasadzie – kto pierwszy, ten lepszy!

link

TANIE DOMENY, UTRZYMANIE ZA PÓŁ CENY

Bez względu na to czy chcesz zarejestrować nową domenę czy już posiadasz zarejestrowaną domenę. Ta oferta dotyczy właśnie Ciebie! Zarejestruj nową domenę za niewielkie pieniądze lub tanio przedłuż ważność swojej domeny, która została wcześniej zakupiona u innego usługodawcy. Promocja jest ważna od 2011-07-01 do 2016-05-10

link

3x 0 PLN – Myśl jak Europejczyk wybieraj adres .eu

Zamawiając usługę hostingową dostajesz 4-krotnie więcej! 0,- PLN za domenę europejską .eu, 0,- PLN za nagradzany antywirus AVG, 0,- PLN za 3 wybrane zdjęcia Pixmac, Serwer z bezpłatną domeną .eu. Promocja jest ważna zaledwie do do 30.09.2012.

link

.euza 0 zł

Specjalnie dla Ciebie! Limitowana promocja domeny .eu. Wystarczy, że dokonasz jednorazowej, krótkiej rejestracji, a domena .eu będzie Twoja za 0 zł. Zero kosztów, wiele zysków. Promocja jest ważna zaledwie do do 30.05.2011.

link

Duo

uszyła już Promocja „DUO”. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo niskich cen rejestracji oraz transferów domen. Jeżeli przetransferujesz domenę w okresie obowiązywania „DUO”, otrzymasz w prezencie przedłużenie ważności domeny o 1 rok! Promocja jest ważna do 31.12.2011

link

Cenospad 2

Cenospad bo ceny spadają! Nowe jeszcze niższe ceny rejestracji i przedłużeń domen. Transferuj i przedłuż u nas swoją domenę .pl. Kontynuujemy cenospad – obniżamy koszt przedłużenia .pl każdego miesiąca, do 31 października 2010 roku oraz koszt przedłużenia domen funkcjonalnych do 30 kwietnia 2011!

link

Cenospad

Nowe ceny rejestracji i przedłużeń domen. Transferuj i przedłuż u nas swoją domenę .pl. Cenospad obniża koszt przedłużenia .pl każdego miesiąca, przez cały 2009 rok!

link

Świąteczna Promocja

Ruszyła już „Świąteczna Promocja”. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo niskich cen serwerów Active HOME i Active BUSINESS na 6 miesięcy, rejestracji domen oraz transferów domen. Jeżeli przetransferujesz domenę w okresie obowiązywania „Świątecznej Promocji”, otrzymasz w prezencie przedłużenie ważności domeny o 1 rok! Promocja jest ważna do 10.01.2011 lub do wyczerpania puli promocyjnej.

link

EUreka! .EU czeka!

Domena .eu za symboliczną złotówkę. Dotrzyj do wielu Klientów naraz. 500 milionów Europejczyków w 27 krajach. Promocja ważna do 31.05.2010 bądź do wyczerpania puli promocyjnej.

rEUwolucja

Twoja poczta w darmowej domenie .eu. Zadbaj o swój wizerunek w internecie i stwórz swój unikalny adres internetowy. Promocja ważna do końca maja bądź do wyczerpania puli promocyjnej.

link

Europejska domena .eu
za jedyne 8,99 PLN!

Domena .eu pozwala ci dotrzeć jednocześnie do wszystkich użytkowników w UE!Tylko teraz za jedyne 8,99 PLN!

link

Piłka jest okrągła, a domeny są dwie

Każdy, kto w dniach od 1 marca do 31 maja 2008 r. zarejestruje domenę .eu, otrzyma możliwość rejestracji drugiej domeny europejskiej za jedyne 1 zł netto.

link

MAKE WEBSITES, NOT WAR

Aby stworzyć stronę www według własnych potrzeb, możliwości i upodobań, obniżyliśmy ceny serwerów, pozostawiając zarazem gwarancję jakości i pewność, że Wasz serwis będzie działał bezawaryjnie.

link

Nokaut

Rejestracja polskich domen za jedyne 9,90 pln netto staje sią faktem. Bez żadnych dodatkowych czy ukrytych opłat, bez żadnych limitów, bez jakichkolwiek ograniczeń i opłat za transfer domen.

link