Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jesteś tutaj: Start PromocjeRegulaminy promocji

Regulaminy promocji

Regulaminy promocji
trwających i zakończonych.

Poniżej przedstawiamy listę bieżących i archiwalnych promocji prowadzonych przez spółkę Active24.pl. Jeśli skorzystali Państwo z którejkolwiek, mogą zapoznać się z regulaminem dostępnym w poniższej tabeli.

Uwaga! Oferty z archiwum mają charakter wyłącznie informacyjny i nie podlegają sprzedaży.

Regulaminy trwających promocji w Active24.pl
TANIE DOMENY, UTRZYMANIE ZA PÓŁ CENY II

Bez względu na to czy chcesz zarejestrować nową domenę czy już posiadasz zarejestrowaną domenę. Ta oferta dotyczy właśnie Ciebie! Zarejestruj nową domenę za niewielkie pieniądze lub tanio przedłuż ważność swojej domeny, która została wcześniej zakupiona u innego usługodawcy. Promocja jest ważna do odwołania.

Regulamin Zamów!
Serwer za 1 PLN z domeną .eu

Zarejestruj nową domenę .eu, a uzyskasz możliwość uruchomienia serwera Active HOME lub Active BUSINESS na pół roku za jedyne 1PLN. Promocja jest ważna od 2014-07-01 do odwołania.

Regulamin SPRAWDŹ NAS!
Regulamin usługi VPS

Serwery VPS - bogata i kompleksowa oferta dla wymagających Klientów. Oferujemy serwery VPS (ang. Virtual Private Server), a co ważniejsze, swobodę w ich konfiguracji! Zapewniamy wsparcie techniczne 24/7/365, konkurencyjną cenę oraz możliwość dokupienia poczty w pakiecie. Oferta jest ważna od 2010-11-01 do odwołania.

Regulamin ZAMÓW VPS!
Make MORE websites,
not war

Kontynuujemy "Make websites, not war", jeszcze bardziej obniżając ceny, aby każdy mógł stworzyć stronę www według własnych potrzeb, możliwości i upodobań!

Regulamin ZAMÓW
Dożywotni hosting

Zapadł wyrok. Konkurencja nie ma szans. Kup domenę z hostingiem w promocyjnej cenie. Dożywotnio.

  1. Regulamin Dożywotni Hosting.
  2. Regulamin Dożywotni Hosting + My SQL.
ZAMÓW
Serwer za darmo 200 MB

Rozpoczynamy promocję "Serwer za darmo!" 100 MB na www i 100 MB na pocztę, kup domenę globalną!

Regulamin ZAMÓW

Promocje archiwalne
Zanim kupisz, przetestuj!

Przez 14 dni testów możesz sprawdzać atrakcyjność wybranej domeny. DNT wystartowało - spiesz się, bo testowanie działa na zasadzie – kto pierwszy, ten lepszy!

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)
TANIE DOMENY, UTRZYMANIE ZA PÓŁ CENY

Bez względu na to czy chcesz zarejestrować nową domenę czy już posiadasz zarejestrowaną domenę. Ta oferta dotyczy właśnie Ciebie! Zarejestruj nową domenę za niewielkie pieniądze lub tanio przedłuż ważność swojej domeny, która została wcześniej zakupiona u innego usługodawcy. Promocja jest ważna od 2011-07-01 do 2016-05-10.

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)
2011-01-09

3x 0 PLN - Myśl jak Europejczyk wybieraj adres .eu

Zamawiając usługę hostingową dostajesz 4-krotnie więcej! 0,- PLN za domenę europejską .eu, 0,- PLN za nagradzany antywirus AVG, 0,- PLN za 3 wybrane zdjęcia Pixmac, Serwer z bezpłatną domeną .eu. Promocja jest ważna zaledwie do do 30.09.2012.

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)
2011-03-18

.EU za 0 zł

Specjalnie dla Ciebie! Limitowana promocja domeny .eu. Wystarczy, że dokonasz jednorazowej, krótkiej rejestracji, a domena .eu będzie Twoja za 0 zł. Zero kosztów, wiele zysków. Promocja jest ważna zaledwie do do 30.05.2011.

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)
2011-01-11

DUO

Ruszyła już Promocja "DUO". Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo niskich cen rejestracji oraz transferów domen. Jeżeli przetransferujesz domenę w okresie obowiązywania "DUO", otrzymasz w prezencie przedłużenie ważności domeny o 1 rok! Promocja jest ważna do 31.12.2011.

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)
2010-01-01

Cenospad 2

Cenospad bo ceny spadają! Nowe jeszcze niższe ceny rejestracji i przedłużeń domen. Transferuj i przedłuż u nas swoją domenę .pl. Kontynuujemy cenospad - obniżamy koszt przedłużenia .pl każdego miesiąca, do 31 października 2010 roku oraz koszt przedłużenia domen funkcjonalnych do 30 kwietnia 2011!

Regulamin PRZENIEŚ DOMENY (promocja zakończona)
2009-01-01

Cenospad

Nowe ceny rejestracji i przedłużeń domen. Transferuj i przedłuż u nas swoją domenę .pl. Cenospad obniża koszt przedłużenia .pl każdego miesiąca, przez cały 2009 rok!

Regulamin TRANSFERUJ DOMENY (promocja zakończona)
2011-01-11

Świąteczna Promocja

Ruszyła już "Świąteczna Promocja". Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowo niskich cen serwerów Active HOME i Active BUSINESS na 6 miesięcy, rejestracji domen oraz transferów domen. Jeżeli przetransferujesz domenę w okresie obowiązywania "Świątecznej Promocji", otrzymasz w prezencie przedłużenie ważności domeny o 1 rok! Promocja jest ważna do 10.01.2011 lub do wyczerpania puli promocyjnej.

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)
2010-05-04

EUreka! .EU czeka!

Domena .eu za symboliczną złotówkę. Dotrzyj do wielu Klientów naraz. 500 milionów Europejczyków w 27 krajach. Promocja ważna do 31.05.2010 bądź do wyczerpania puli promocyjnej.

Regulamin ZAMÓW (promocja zakończona)
2010-03-24

rEUwolucja

Twoja poczta w darmowej domenie .eu. Zadbaj o swój wizerunek w internecie i stwórz swój unikalny adres internetowy. Promocja ważna do końca maja bądź do wyczerpania puli promocyjnej.

Regulamin ZAMÓW (promocja zakończona)
2009-03-31

Europejska domena .eu
za jedyne 8,99 PLN!

Domena .eu pozwala ci dotrzeć jednocześnie do wszystkich użytkowników w UE!Tylko teraz za jedyne 8,99 PLN!

Regulamin ZAMÓW (promocja zakończona)
2008-03-01

Piłka jest okrągła,
a domeny są dwie

Każdy, kto w dniach od 1 marca do 31 maja 2008 r. zarejestruje domenę .eu, otrzyma możliwość rejestracji drugiej domeny europejskiej za jedyne 1 zł netto.

Regulamin ZAMÓW (promocja zakończona)
2008-01-23

MAKE WEBSITES, NOT WAR

Aby stworzyć stronę www według własnych potrzeb, możliwości i upodobań, obniżyliśmy ceny serwerów, pozostawiając zarazem gwarancję jakości i pewność, że Wasz serwis będzie działał bezawaryjnie.

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)
2007-12-19

Nokaut!

Rejestracja polskich domen za jedyne 9,90 pln netto staje sią faktem. Bez żadnych dodatkowych czy ukrytych opłat, bez żadnych limitów, bez jakichkolwiek ograniczeń i opłat za transfer domen.

Regulamin SKORZYSTAJ JUŻ TERAZ! (promocja zakończona)

If you are junk mailer mail to: bofh@active24.pl