Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jesteś tutaj: Start Serwery

Serwery

 • active HOME
  20 GB

  » 20 GB na www, pocztę, bazy MySQL
  » Do 5 baz danych
  » 1 TB transfer roczny

  Zamów

 • active BUSINESS
  50 GB

  » 50 GB na www, pocztę, bazy MySQL
  » Bez limitu baz danych
  » 2 TB transfer roczny

  Zamów

 • active POCZTA
  5 GB

  » 5 GB na pocztę e-mail
  » 100 GB transfer roczny
  » AntySpam, Autoresponder

  Zamów

 • Dożywotni Hosting
  1 GB

  » 500 MB na strony www
  » 500 MB na pocztę e-mail
  » 100 GB transfer roczny

  Zamów

W pakiecie z domeną bądź serwer wirtualny

Pakiet serwer + domena to gwarancja najniższej ceny. Jednak jeśli potrzebujesz tylko serwer, zachęcamy do zakupu serwera wirtualnego. Możesz do niego podpiąć lub przekierować domeny zewnętrzne. Jeśli zechcesz zmienić serwer wirtualny w pakiet, będzie to możliwe natychmiast po transferze domeny.

Najlepsze usługi hostingowe

Gwarantujemy niezawodne i wydajne działanie twojego serwisu WWW i poczty email, bezpłatne i przyjazne wsparcie techniczne, parametry serwerów dynamicznie dostosowywane do twoich aktualnych oczekiwań. Oferujemy najwyższe na rynku roczne limity transferu!

Nasze serwery umieszczone są w nowoczesnej, klimatyzowanej serwerowni w Warszawie pod stałym monitoringiem kamer i czujników przeciwpożarowych. Dostęp do całej infrastruktury ma tylko autoryzowany personel. Do obsługi tysięcy serwerów wirtualnych naszych Klientów wykorzystujemy platformy serwerowe najlepszych producentów. Większość serwerów wyposażona jest w dyski twarde pracujące w macierzach, dzięki czemu zredukowana jest możliwość utraty danych w przypadku awarii sprzętowych. Ochronę danych zapewnia system backupowy, który w cyklu dobowym kopiuje zawartość serwerów i archiwizuje ją na oddzielnych pamięciach masowych. Zasilanie awaryjne w postaci zasilaczy UPS oraz w drugim rzędzie generatora prądu pozwalają na utrzymanie dostaw zasilania bez przerw i zakłóceń.

Łącza do sieci

Dzięki szybkim łączom oszczędzamy Twój cenny czas oraz czas twoich Klientów, którzy nie muszą czekać na załadowanie twojej strony. Nasze serwery utrzymywane są w największym polskim data center firmy ATM S.A. ATMAN jest jedynym polskim operatorem obecnym w trzech największych węzłach międzyoperatorskich w Europie: w Amsterdamie (AMS-IX), Frankfurcie (DE-CIX) i Londynie (LINX). Sam jest też operatorem Thinx Poland — węzła wymiany ruchu z siecią węzłów dostępowych w 11 miastach w Polsce. Sieć ATMAN ma bezpośrednie punkty styku o dużej przepustowości z ponad 1 000 sieci telekomunikacyjnych, z czego ponad 300 to sieci operatorów krajowych.


If you are junk mailer mail to: bofh@active24.pl